img-agendaimg-mailTekengebied 1Combined Shape

Records

Classifications at Dutch championships and Dutch rankings


Medals at official and unofficial Dutch Championships

 

2e

Pjotr Dolfsma

1500 m

JC 2

Nationale C spelen indoor

Apeldoorn

2019

2e

Sophie Dielissen

5000 m

MA

NK Junioren

Emmeloord

2018

2e

Sophie Dielissen

3000 m

MA

NK indoor Junioren

Apeldoorn

2018

3e

Pjotr Dolfsma

4 x 800 m

JC

NK estafette

Amstelveen

2017

3e

Jip Janissen

     

3e

Niels Peeters

     

3e

Olivier Gijbels

     

3e

Rens Simons

3000 m steeple

JA

NK Junioren

Vught

2017

3e

Sophie Dielissen

3000 m

MA

NK indoor junioren

Apeldoorn

2017

3e

Danique Verdellen

1500 m

MB

NK-Junioren

Breda

2016

3e

Fenne Janssen

1500 m

MC 2

Nationale C spelen indoor

Apeldoorn

2016

3e

Romi de Bruijn

4 x 800 m

MA

NK estafette

Amstelveen

2015

3e

Danique Verdellen

     

3e

Sophie Dielissen

     

3e

Anne van Heeckeren

     


                                               

Top 10 prestaties bij officiële en officieuze Nederlandse Kampioenschappen

 

4e

Fenne Janssen

3000 m

MA

NK indoor junioren

Apeldoorn

2019

4e

Niels Peeters

1500 m

JC

Nationale C-spelen

Amsterdam

2018

4e

Sophie Dielissen

2000 m steeple

MB

NK-Junioren

Breda

2016

4e

Sophie Dielissen

3000 m

MB

NK-Junioren

Breda

2016

5e

Pjotr Dolfsma

3 km

JC 

NK cross

Kraggenburg

2019

5e

Jip Janissen

1500 m

JC 2

Nationale C-spelen indoor

Apeldoorn

2018

5e

Sophie Dielissen

6 km

MA

NK cross

Amsterdam

2018

5e

Sophie Dielissen

1500 m

MA

NK Junioren

Emmeloord

2018

5e

Jip Janissen

1500 m

JC 1

Nationale C-spelen indoor

Apeldoorn

2017

5e

Sophie Dielissen

1500 m

MB

NK indoor junioren

Apeldoorn

2015

5e

Romi de Bruijn

5000 m

MA

NK-Junioren

Breda

2015

6e

Youri Driessen

4 x 800 m

Mannen

NK estafette

Amstelveen

2018

6e

Olivier Gijbels

     

6e

Wilbert van Vliet

     

6e

Rens Simons

     

6e

Jip Janissen

1500 m steeple

JC

Nationale C-spelen

Amsterdam

2018

6e

Anne van Heeckeren

10 km

MA

NK 10 km

Schoorl

2018

6e

Niels Peeters

3 km

JC

NK cross

Amsterdam

2018

6e

Sophie Dielissen

10 km

MA

NK 10 km

Schoorl

2017

6e

Sophie Dielissen

3000 m

MB

NK indoor junioren

Apeldoorn

2016

7e

Fenne Janssen

3000 m

MB

NK Junioren

Emmeloord

2018

7e

Sophie Dielissen

2000 m steeple

MB

NK-Junioren

Breda

2015

8e

Niels Peeters

3000 m

JB

NK-Junioren

Alphen a/d Rijn

2019

8e

Romi de Bruijn

4,6 km

MA

NK Cross

Kerkrade

2015

9e

Pjotr Dolfsma

3 km

JC

NK cross

Amsterdam

2018

9e

Sophie Dielissen

3000 m steeple

Vrouwen 

NK senioren

Amsterdam

2016

10e

Wilbert van Vliet

3000 m

Mannen

NK indoor senioren

Apeldoorn

2019

10e

Fenne Janssen

1500 m

MB

NK indoor Junioren

Apeldoorn

2018

10e

Pjotr Dolfsma

800 m

JC 1

Nationale C-spelen indoor

Apeldoorn

2018

10e

Youri Driessen

1500 m

JA

NK indoor Junioren

Apeldoorn

2018

10e

Rens Simons

3000 m steeple

Mannen

NK senioren

Utrecht

2018

10e

Anne van Heeckeren

3000 m

MB

NK Junioren

Vught

2017

10e

Fenne Janssen

1500 m

MB

NK indoor junioren

Apeldoorn

2017

10e

Youri Driessen

1500 m

JA

NK indoor junioren

Apeldoorn

2017

10e

Jip Janissen

1000 m

JD 2

Nationale D-spelen indoor

Apeldoorn

2016

10e

Sophie Dielissen

3,35 km

MB

NK Cross

Kerkrade

2015


Nederlandse Ranglijst aller tijden:

 10e MA Sophie Dielissen 5000 m 16.49.88 2018
 10e MA Sophie Dielissen 3000 m steeple chase 11.23.94 2015
 20e Vrouwen Sophie Dielissen 3000 m steeple chase 11.23.94 2016

Nederlandse Ranglijsten indoor 2018/2019:

1e

JC

Pjotr Dolfsma

1000 meter

4e

JC

Pjotr Dolfsma

1500 meter

3e

JB

Pjotr Dolfsma

1000 meter

13e

JB

Niels Peeters

1500 meter

14e

JB

Jip Janissen

1500 meter

18e

JB

Pjotr Dolfsma

1500 meter

13e

JA

Pjotr Dolfsma

1000 meter

19e

MA

Fenne Janssen

1500 meter

12e

MA

Fenne Janssen

3000 meter

18e

Mannen

Wilbert van Vliet

3000 meter

Nederlandse Ranglijsten outdoor 2018:

3e

MA

Sophie Dielissen

5000 meter

7e

JC

Niels Peeters

1500 meter

7e

JC

Jip Janissen

1500 meter steeple

8e

MA

Sophie Dielissen

3000 meter

10e

MB

Fenne Janssen

3000 meter

10e

JC

Jip Janissen

1000 meter

11e

MA

Anne van Heeckeren

5000 meter

13e

JC

Pjotr Dolfsma

1500 meter

13e

MA

Sophie Dielissen

1500 meter

13e

Vrouwen

Sophie Dielissen

5000 meter

14e

MA

Fenne Janssen

5000 meter

14e

JC

Pjotr Dolfsma

1000 meter

17e

MA

Fenne Janssen

3000 meter

18e

JC

Jip Janissen

1500 meter

18e

JC

Niels Peeters

800 meter

Nederlandse Ranglijsten indoor 2017/2018:

 5e MA Sophie Dielissen 3000 m
 9e Vrouwen Sophie Dielissen 3000 m
 9e JC Jip Janissen 1500 m
 19e MB Fenne Janssen 1500 m

Nederlandse Ranglijsten outdoor 2017:

 7e JA Rens Simons 3000 m steeple chase
 9e MB Anne van Heeckeren 3000 m
 12e MA Anne van Heeckeren 3000 m
 20e JD Pjotr dolfsma 1000 m

Nederlandse Ranglijsten indoor 2016/2017:

 5e MA Sophie Dielissen 3000 m
 11e Vrouwen Sophie Dielissen 1500 m
 13e MB Fenne Janssen 1500 m
 20e MA Fenne Janssen 1500 m

Nederlandse Ranglijsten outdoor 2016:

 4e MB Sophie Dielissen 2000 m steeple chase
 7e MA Sophie Dielissen 3000 m steeple chase
 7e MB Sophie Dielissen 3000 m
 10e MA Sophie Dielissen 5000 m
 10e MA Sophie Dielissen 3000 m
 11e Vrouwen Sophie Dielissen 3000 m steeple chase
 13e JC Jesper Vervoort 1500 m
 15e JD Jip Janissen 1000 m
 15e MB Sophie Dielissen 1500 m
 16e MB Danique Verdellen 1500 m

Nederlandse Ranglijsten indoor 2015/2016:

 8e MB Danique Verdellen 1500 m
 8e MB Sophie Dielissen 3000 m
 11e MA Danique Verdellen 1500 m
 13e MC Fenne Janssen 1500 m
 15e JD Jip Janissen 1000 m
 17e Vrouwen Danique Verdellen 1500 m

Nederlandse Ranglijsten outdoor 2015:

 3e MA Sophie Dielissen 3000 m steeple chase
 4e Vrouwen Sophie Dielissen 3000 m steeple chase
 7e MB Sophie Dielissen 2000 m steeple chase
 10e MA Romi de Bruijn 5000 m
 11e MB Sophie Dielissen 3000 m
 17e MC Anne van Heeckeren 1500 m
 17e MA Sophie Dielissen 3000 m

Nederlandse Ranglijsten indoor 2014/2015:

 8e MB Sophie Dielissen 1500 m
 11e MA Sophie Dielissen 1500 m
 19e MB Danique Verdellen 800 m
 20e Vrouwen Sophie Dielissen 1500 m

Nederlandse Ranglijsten outdoor 2014:

 14e MC Sophie Dielissen 1500 m

Clubrecords Venloop Running Team Outdoor

 

Mannen senioren

   
     

400 meter

Rens Simons (JA)

54.93

22-7-2016

Wageningen

800 meter

Sam Lavrijsen

1.57.02

18-9-2015

Wageningen

1000 meter

Jip Janissen (JC)

2.50.76

31-5-2018

Someren

1500 meter

Wilbert van Vliet

4.02.74

19-5-2017

Wageningen

3000 meter

Wilbert van Vliet

8.35.89

12-5-2017

Utrecht

3000 meter st.

Rens Simons 

10.15.56

22-6-2018

Utrecht

5000 meter

Wilbert van Vliet

14.56.28

16-6-2017

Wageningen

4 x 800 meter

Youri Driessen, Olivier Gijbels, Wilbert van Vliet en Rens Simons

8.33.60

30-9-2018

Amstelveen

5 km

Wilbert van Vliet

15.32

26-3-2017

Venlo

4 EM

Wilbert van Vliet

20.13

8-10-2017

Groningen

10 km

Wilbert van Vliet

32.02

10-2-2019

Schoorl

15 km

Wilbert van Vliet

50.42

20-11-2016

Nijmegen

halve marathon

Leon Hendrikx

1.12.52

20-3-2016

Venlo

     

Junioren A

    
     

400 meter

Rens Simons

54.93

22-7-2016

Wageningen

800 meter

Rens Simons

2.00.49

24-5-2017

Vught

1000 meter

Jip Janissen (JC)

2.50.76

31-5-2018

Someren

1500 meter

Niels Peeters (JB)

4.15.98

5-7-2019

Wageningen

3000 meter

Niels Peeters (JB)

9.06.28

28-6-2019

Alpen a/d Rijn

3000 meter st.

Rens Simons

10.27.78

17-4-2017

Amersfoort

5000 meter

Rens Simons

16.16.06

15-9-2017

Wageningen

5 km

Niels Peeters (JB)

16.21

31-3-2019

Venlo

10 km

Rens Simons

37.00

26-3-2017

Venlo

     

Junioren B

    
     

400 meter

Rens Simons

55.33

30-8-2015

Weert

800 meter

Niels Peeters

2.05.80

7-6-2019

Nijmegen

1000 meter

Jip Janissen (JC)

2.50.76

31-5-2018

Someren

1500 meter

Niels Peeters

4.15.98

5-7-2019

Wageningen

3000 meter

Niels Peeters

9.06.28

28-6-2019

Alpen a/d Rijn

5 km

Niels Peeters 

16.21

31-3-2019

Venlo

     

Junioren C

    
     

800 meter

Pjotr Dolfsma

2.05.80

7-6-2019

Nijmegen

1000 meter

Jip Janissen

2.50.76

31-5-2018

Someren

1500 meter

Niels Peeters

4.20.51

31-8-2018

Utrecht

1500 meter st.

Jip Janissen

5.11.85

26-8-2018

Amsterdam

3000 meter

Jesper Vervoort

9.30.20

9-6-2016

Venlo

5 km

Niels Peeters

16.54

25-3-2018

Venlo

4 x 800 m

Pjotr Dolfsma, Jip Janissen, Niels Peeters en Olivier Gijbels

9.08.31

24-9-2017

Amstelveen

     

Junioren D

    
     

600 meter

Rik Janissen

1.49.47

6-6-2015

Venlo

800 meter

Jip Janissen

2.27.55

9-6-2016

Venlo

1000 meter

Jip Janissen

3.01.05

22-7-2016

Roermond

1500 meter

Jip Janissen

4.55.24

16-9-2016

Wageningen

5 km

Rik Janissen

19.51

31-3-2019

Venlo

     

Jongens Pupillen A

   
     

1000 meter

Max Hutjens

3.18.73

26-5-2019

Soest

     

Vrouwen senioren

   
     

800 meter

Sophie Dielissen (MA)

2.17.71

11-5-2018

Utrecht

1000 meter

Anne van Heeckeren (MC)

3.12.13

4-7-2015

Kerkrade

1500 meter

Sophie Dielissen (MA)

4.34.76

31-8-2018

Utrecht

3000 meter

Sophie Dielissen (MA)

10.00.96

23-9-2018

Barendrecht

3000 meter st.

Sophie Dielissen (MB)

11.23.94

2-6-2015

Best

5000 meter

Sophie Dielissen (MA)

16.49.88

18-5-2018

Wageningen

5 km

Sophie Dielissen (MA)

17.30

8-9-2018

Varsseveld

10 km

An Lenders

37.37

25-3-2018

Venlo

15 km

An Lenders

1.00.44

12-3-2017

Venlo

halve marathon

An Lenders

1.29.45

26-3-2017

Venlo

4 x 800 meter

Sophie Dielissen, Romi de Bruijn, Anne van Heeckeren en Danique Verdellen

10.00.80

27-9-2015

Amstelveen

     

Junioren A

    
     

800 meter

Sophie Dielissen

2.17.71

11-5-2018

Utrecht

1000 meter

Anne van Heeckeren (MC)

3.12.13

4-7-2015

Kerkrade

1500 meter

Sophie Dielissen

4.34.76

31-8-2018

Utrecht

3000 meter

Sophie Dielissen

10.00.96

23-9-2018

Barendrecht

3000 meter st.

Sophie Dielissen (MB)

11.23.94

2-6-2015

Best

5000 meter

Sophie Dielissen

16.49.88

18-5-2018

Wageningen

5 km

Sophie Dielissen

17.30

8-9-2018

Varsseveld

10 km

Sophie Dielissen

37.45

12-2-2017

Schoorl

4 x 800 meter

Sophie Dielissen, Romi de Bruijn, Anne van Heeckeren en Danique Verdellen

10.00.80

27-9-2015

Amstelveen

     

Junioren B

    
     

800 meter

Sophie Dielissen

2.18.63

2-9-2016

Utrecht

1000 meter

Anne van Heeckeren (MC)

3.12.13

4-7-2015

Kerkrade

1500 meter

Sophie Dielissen

4.42.86

16-9-2016

Wageningen

2000 meter st.

Sophie Dielissen

7.21.44

28-6-2015

Breda

3000 meter

Sophie Dielissen

10.06.04

15-7-2016

Utrecht

3000 meter st.

Sophie Dielissen

11.23.94

2-6-2015

Best

5000 meter

Sophie Dielissen

17.48.76

27-5-2016

Wageningen

5 km

Fenne Janssen

18.17

26-3-2017

Venlo

     

Junioren C

    
     

600 meter

Danique Verdellen

1.47.52

6-7-2014

Venlo

800 meter

Sophie Dielissen

2.26.78

18-7-2014 en 19-9-2014

Wageningen

1000 meter

Anne van Heeckeren

3.12.13

4-7-2015

Kerkrade

1500 meter

Sophie Dielissen

4.56.9

5-6-2014

Venlo

5 km

Fenne Janssen

19.24

22-3-2015

Venlo

     

Junioren D

    
     

600 meter

Suze Gipmans

1.59.91

8-5-2017

Helmond

800 meter

Suze Gipmans

2.37.30

12-6-2018

Weert

1000 meter

Eva Kok (MPA)

3.18.86

16-7-2016

Heusden-Zolder (B)

5 km

Suze Gipmans

22.10

7-4-2018

Heythuysen

     

Meisjes Pupillen A

   
     

1000 meter

Eva Kok

3.18.86

16-7-2016

Heusden-Zolder (B)

 

Clubrecords Venloop Running Team Indoor

Mannen senioren

   
     

400 meter

Rens Simons 

55.12

3-12-2017

Apeldoorn

800 meter

Rens Simons

2.02.52

26-1-2019

Apeldoorn

1000 meter

Pjotr Dolfsma (JC)

2.50.64

6-1-2019

Apeldoorn

1500 meter

Youri Driessen (JA)

4.19.19

10-2-2018

Apeldoorn

3000 meter

Wilbert van Vliet

8.49.66

17-2-2019

Apeldoorn

     

Junioren A

    
     

400 meter

Oliver Gijbels (JB)

57.36

27-1-2018

Apeldoorn

800 meter

Rens Simons

2.06.47

18-2-2017

Apeldoorn

1000 meter

Pjotr Dolfsma (JC)

2.50.64

6-1-2019

Apeldoorn

1500 meter

Youri Driessen

4.19.19

10-2-2018

Apeldoorn

     

Junioren B

    
     

400 meter

Oliver Gijbels

57.36

27-1-2018

Apeldoorn

800 meter

Oliver Gijbels

2.08.41

9-2-2019

Apeldoorn

1000 meter

Pjotr Dolfsma (JC)

2.50.64

6-1-2019

Apeldoorn

1500 meter

Niels Peeters

4.23.81

9-2-2019

Apeldoorn

     

Junioren C

    
     

800 meter

Pjotr Dolfsma

2.25.47

21-1-2018

Apeldoorn

1000 meter

Pjotr Dolfsma

2.50.64

6-1-2019

Apeldoorn

1500 meter

Pjotr Dolfsma

4.30.57

20-1-2019

Apeldoorn

     

Junioren D

    
     

1000 meter

Jip Janissen

3.11.95

23-1-2016

Apeldoorn

     

Vrouwen Senioren

   
     

800 meter

Danique Verdellen (MB)

2.25.38

25-1-2015

Apeldoorn

1000 meter

Suze Gipmans (MD)

3.31.93

20-1-2018

Apeldoorn

1500 meter

Danique Verdellen (MB)

4.48.31

1-3-2015

Apeldoorn

3000 meter

Sophie Dielissen (MA)

10.06.63

18-2-2017

Apeldoorn

     

Junioren A

    
     

800 meter

Danique Verdellen (MB)

2.25.38

25-1-2015

Apeldoorn

1000 meter

Suze Gipmans (MD)

3.31.93

20-1-2018

Apeldoorn

1500 meter

Danique Verdellen (MB)

4.48.31

1-3-2015

Apeldoorn

3000 meter

Sophie Dielissen

10.06.63

18-2-2017

Apeldoorn

     

Junioren B

    
     

800 meter

Danique Verdellen

2.25.38

25-1-2015

Apeldoorn

1000 meter

Suze Gipmans (MD)

3.31.93

20-1-2018

Apeldoorn

1500 meter

Danique Verdellen

4.48.31

1-3-2015

Apeldoorn

3000 meter

Sophie Dielissen

11.14.52

20-2-2016

Apeldoorn

     

Junioren C

    
     

1000 meter

Suze Gipmans (MD)

3.31.93

20-1-2018

Apeldoorn

1500 meter

Fenne Janssen

5.16.58

24-1-2016

Apeldoorn

     

Junioren D

    
     

1000 meter

Suze Gipmans

3.31.93

20-1-2018

Apeldoorn

Main and name sponsors